Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Active
hy: Ակտիվ
