Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Approve
ja: 承認

en: Operations
ja: 操作

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Active
ja: アクティブ

en: Approved
ja: 承認済み

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Transition
ja: 遷移

en: Approval status
ja: 承認ステータス

en: About
ja: アバウト

en: Workspaces
ja: ワークスペース
