Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Operations
jv: Operasi

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Active
jv: Aktif

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: About
jv: Ngenani
