Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: View
mn: Харах

en: Active
mn: Идэвхтэй
