Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Active
nn: Aktiv

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt
