Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Approve
tr: Onayla

en: Operations
tr: İşlemler

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Active
tr: Etkin

en: Approved
tr: Onaylı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Transition
tr: Geçiş

en: Requester
tr: İstek sahibi

en: Request
tr: İstek

en: Rejected
tr: Reddedildi

en: About
tr: Hakkında

en: Workspaces
tr: Çalışma alanları
