Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Approve
af: Keur goed

en: Operations
af: Aksies

en: View
af: Wys

en: Pending
af: Hangende

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Removed
af: Verwyder
