Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Operations
bg: Действия

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Removed
bg: Премахнато
