Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Operations
gl: Operacións

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Approved
gl: Aprobado

en: Pending
gl: Pendente

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: About
gl: Información
