Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Approved
gu: મંજૂર

en: About
gu: વિશે
