Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Approve
he: אשר

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Approved
he: מאושר

en: Pending
he: ממתינות

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Removed
he: הוסר

en: About
he: אודות
