Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Approve
hi: स्वीकार करें |

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Requested
hi: अनुरोधित

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Approved
hi: स्वीकृत

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Transition
hi: संक्रमण

en: About
hi: के बारे में

en: Workspaces
hi: कार्यस्थानों
