Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Operations
hu: Műveletek

en: Requested
hu: Igényelt

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Pending
hu: Függőben

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Transition
hu: Átmenet

en: Approval status
hu: Elfogadási állapot

en: Removed
hu: Eltávolított

en: Requester
hu: Felkérő

en: Request
hu: Felkérés

en: About
hu: Leírás

en: Workspaces
hu: Munkaterületek
