Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Approve
is: Samþykkja

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Approved
is: Samþykkt

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: About
is: Um
