Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Operations
mr: कृती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी
