Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Approved
ps: منل شوي

en: About
ps: په اړه
