Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Operations
sk: Operácie

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Approved
sk: Schválené

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Approval status
sk: Stav schválenia

en: About
sk: Informácie o

en: Dismiss
sk: Zrušiť
