Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Approve
sl: Odobri

en: Operations
sl: Operacije

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Pending
sl: Čaka

en: Workflow
sl: Potek dela

en: About
sl: O modulu
