Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Operations
sv: Funktioner

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Approved
sv: Godkänd

en: Pending
sv: Väntar på

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Transition
sv: Övergång

en: Removed
sv: Borttagen

en: About
sv: Om

en: Dismiss
sv: Avfärda

en: Workspaces
sv: Arbetsytor
