Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: About
th: เกี่ยวกับ
