Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Approve
uk: Схвалити

en: Operations
uk: Операції

en: Requested
uk: Потрібно

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Approved
uk: Схвалено

en: Pending
uk: Очікування

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Transition
uk: Перехід

en: Approval status
uk: Стан схвалення

en: Removed
uk: Вилучене

en: Request
uk: Запит

en: Remarks
uk: Примітки

en: Approver
uk: Підтверджувач

en: Rejected
uk: Відкинуті

en: About
uk: Про модуль

en: Reject
uk: Відмовити

en: Reviewer
uk: Рецензент

en: Dismiss
uk: Сховати

en: Workspaces
uk: Робочі області
