Workspace approval (1.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Operations
ar: عمليات

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Approved
ar: معتمد

en: Pending
ar: معلّق

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: About
ar: حول

en: Workspaces
ar: مناطق/ مساحات العمل
