Workspace approval (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Pending
be: Чакае

en: Workflow
be: Плын працы

en: About
be: Аб
