Workspace approval (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Workflow
bn: কাজের ধারা

en: About
bn: সম্পর্কে
