Workspace approval (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Approve
el: Έγκριση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: About
el: Περί
