Workspace approval (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Operations
kk: Операциялар

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау
