Workspace approval (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Approve
ml: അംഗീകരിക്കൂ

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Requested
ml: അഭ്യർത്ഥിച്ചു

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
