Workspace approval (1.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Operations
pl: Operacje

en: Requested
pl: Żądane

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Removed
pl: Usunięto

en: Request
pl: Żądanie

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: About
pl: O stronie

en: Workspaces
pl: Obszary robocze
