Workspace approval (1.0.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: Operations
pt: Operações

en: Requested
pt: Requisitado

en: Label
pt: Rótulo

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Approved
pt: Aprovado

en: Pending
pt: Pendente

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Removed
pt: Removido

en: Request
pt: Requisição

en: Rejected
pt: Rejeitada

en: About
pt: Sobre

en: Dismiss
pt: Dispensar

en: Workspaces
pt: Espaços de trabalho
