Workspace approval (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Operations
sr: Операције

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД
