Workspace approval (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Requested
ta: கேட்கப்பட்டது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: About
ta: பற்றி
