Workspace approval (1.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Operations
vi: Thao tác

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Approved
vi: Đã chấp thuận

en: Pending
vi: Đang treo

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: Removed
vi: Đã gỡ bỏ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Reject
vi: Từ chối
