Workspace approval (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: About
ne: बारेमा
