Workspace approval (1.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Approve
ur: منظور

en: Operations
ur: معاملات

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
