Workspace approval (1.0.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Approve
cs: Schválit

en: Operations
cs: Operace

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Approved
cs: Schváleno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Approval status
cs: Stav schválení

en: About
cs: Popis
