Workspace approval (1.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Approved
eu: Onartuta

en: Removed
eu: Kendu

en: About
eu: (r)i buruz
