Workspace approval (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Requested
fi: Pyydetty

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Pending
fi: Odottaa

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Removed
fi: Poistettu

en: About
fi: Tietoja
