Workspace approval (1.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Operations
hr: Operacije

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Workflow
hr: Tijek

en: About
hr: Opis
