Workspace approval (1.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Approve
id: Setujui

en: Operations
id: Operasi

en: Requested
id: Dipesan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Approved
id: Disetujui

en: Pending
id: Tertunda

en: Workflow
id: Alur kerja

en: Approval status
id: Status persetujuan

en: Request
id: Permintaan

en: About
id: Tentang

en: Workspaces
id: Ruang kerja
