Workspace approval (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია
