Workspace approval (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: About
km: អំពី
