Workspace approval (1.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: About
ku: دەربارە
