Workspace approval (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: About
my: အကြောင်း
