Workspace approval (1.0.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Requested
nl: Aangevraagd

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Pending
nl: In afwachting

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Request
nl: Verzoek

en: About
nl: Over

en: Dismiss
nl: Afwijzen

en: Workspaces
nl: Werkruimtes
