Workspace approval (1.0.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Approve
oc: Aprovar

en: Operations
oc: Accions

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Approved
oc: Aprovat

en: Pending
oc: En espèra

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Removed
oc: Suprimit

en: About
oc: A prepaus
