Workspace approval (1.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
