Workspace approval (1.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Label
si: ලේබලය

en: Removed
si: ඉවත් කරන ලදී
