Workspace approval (1.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dismiss
ug: يوشۇرۇش
