Worldmap (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (97 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Egypt
sv: Egypten

en: Palestine
sv: Palestina

en: New Zealand
sv: Nya Zeeland

en: Cuba
sv: Kuba

en: Brazil
sv: Brasilien

en: Libya
sv: Libyen

en: Poland
sv: Polen

en: Turkey
sv: Turkiet

en: Germany
sv: Tyskland

en: Albania
sv: Albanien

en: Algeria
sv: Algeriet

en: Armenia
sv: Armenien

en: Australia
sv: Australien

en: Austria
sv: Österrike

en: Azerbaijan
sv: Azerbajdzjan

en: Belarus
sv: Vitryssland

en: Belgium
sv: Belgien

en: Bulgaria
sv: Bulgarien

en: Cambodia
sv: Kambodja

en: Cameroon
sv: Kamerun

en: Canada
sv: Kanada

en: Cape Verde
sv: Kap Verde

en: Central African Republic
sv: Centralafrikanska republiken

en: Chad
sv: Tchad

en: China
sv: Kina

en: Comoros
sv: Komorerna

en: Congo
sv: Kongo

en: Cyprus
sv: Cypern

en: Denmark
sv: Danmark

en: Estonia
sv: Estland

en: Ethiopia
sv: Etiopien

en: France
sv: Frankrike

en: French Guiana
sv: Franska Guyana

en: Georgia
sv: Georgien

en: Greece
sv: Grekland

en: Greenland
sv: Grönland

en: Hungary
sv: Ungern

en: Iceland
sv: Island

en: India
sv: Indien

en: Indonesia
sv: Indonesien

en: Iraq
sv: Irak

en: Ireland
sv: Irland

en: Italy
sv: Italien

en: Jordan
sv: Jordanien

en: Kazakhstan
sv: Kazakstan

en: Kyrgyzstan
sv: Kirgizistan

en: Latvia
sv: Lettland

en: Lebanon
sv: Libanon

en: Lithuania
sv: Litauen

en: Luxembourg
sv: Luxemburg

en: Madagascar
sv: Madagaskar

en: Maldives
sv: Maldiverna

en: Mauritania
sv: Mauretanien

en: Mexico
sv: Mexiko

en: Moldova
sv: Moldavien

en: Mongolia
sv: Mongoliet

en: Morocco
sv: Marocko

en: Mozambique
sv: Moçambique

en: Myanmar
sv: Burma

en: Netherlands
sv: Nederländerna

en: New Caledonia
sv: Nya Kaledonien

en: Norway
sv: Norge

en: Papua New Guinea
sv: Papua Nya Guinea

en: Philippines
sv: Filippinerna

en: Reunion
sv: Réunion

en: Romania
sv: Rumänien

en: Russia
sv: Ryssland

en: Saudi Arabia
sv: Saudiarabien

en: Seychelles
sv: Seychellerna

en: Slovakia
sv: Slovakien

en: Slovenia
sv: Slovenien

en: South Africa
sv: Sydafrika

en: Spain
sv: Spanien

en: Suriname
sv: Surinam

en: Sweden
sv: Sverige

en: Switzerland
sv: Schweiz

en: Syria
sv: Syrien

en: Tajikistan
sv: Tadzjikistan

en: Trinidad and Tobago
sv: Trinidad och Tobago

en: Tunisia
sv: Tunisien

en: Ukraine
sv: Ukraina

en: United Arab Emirates
sv: Förenade Arabemiraten

en: United Kingdom
sv: Storbritannien

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: Yemen
sv: Jemen

en: Hong Kong
sv: Hongkong

en: Croatia
sv: Kroatien

en: Macedonia
sv: Makedonien

en: Ivory Coast
sv: Elfenbenskusten

en: Serbia
sv: Serbien

en: Timor-Leste
sv: Östtimor

en: Uses
sv: Använder

en: Available countries
sv: Tillgängliga länder

en: South Sudan
sv: Sydsudan

en: Canary Islands
sv: Kanarieöarna
