Worldmap (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Namibia
kk: Намибия

en: Tonga
kk: Тонга

en: Central African Republic
kk: Орталық Африка Республикасы

en: Nauru
kk: Науру

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка

en: Fiji
kk: Фиджи
